Hogar / RF Filters / AE1750B11120
minImg
AE1750B11120
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE1750B11120
Descripción:
1750 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.913" L x 2.008" W (74.00mm x 51.00mm)
Height (Max) 1.378" (35.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 35MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.75GHz Center