Hogar / RF Filters / AE1880WN2265
minImg
AE1880WN2265
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE1880WN2265
Descripción:
1880 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.858" L x 1.811" W (225.00mm x 46.00mm)
Height (Max) 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 60MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.88GHz Center