Hogar / RF Filters / AE1890WN2240
minImg
AE1890WN2240
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE1890WN2240
Descripción:
1890 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Guía del usuario
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.496" L x 2.106" W (165.00mm x 53.50mm)
Height (Max) 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.89GHz Center