AE215H9855
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE215H9855
Descripción:
215 MHZ LC HIGHPASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 1.125" W (63.50mm x 28.58mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case BNC In-Line Module
Bandwidth 785MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 215MHz (Cutoff)