AE2340B8918
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE2340B8918
Descripción:
2340 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.750" L x 1.000" W (44.45mm x 25.40mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 30MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.1dB
Frequency 2.34GHz Center