AE250B11041
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE250B11041
Descripción:
250 MHZ BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.500" L x 1.500" W (114.30mm x 38.10mm)
Height (Max) 0.630" (16.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 55MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 250MHz Center