AE25B10276
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE25B10276
Descripción:
25 MHZ LC BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 1.125" W (63.50mm x 28.58mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 25MHz Center