AE270L7837
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE270L7837
Descripción:
270 MHZ LC LOW PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 0.7dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.440" L x 2.380" W (138.18mm x 60.45mm)
Height (Max) 1.220" (30.99mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 270MHz (Cutoff)