AE3025CB1804
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE3025CB1804
Descripción:
3025 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 2.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.354" L x 0.551" W (34.40mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.228" (5.80mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 20-SMD Module
Bandwidth 120 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 3.025GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Box
Impedance 50Ohm