AE320KG39SA
Conesys
Producto No:
AE320KG39SA
Fabricante:
Conesys
Descripción:
CONN RCPT FMALE 39POS CRIMP
Guía del usuario
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Passivated
Shell Size - Insert G-39
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C