AE320WF28PC
Conesys
Producto No:
AE320WF28PC
Descripción:
CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert F-28
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C