AE320ZG39SA
Conesys
Producto No:
AE320ZG39SA
Descripción:
CONN RCPT FMALE 39POS CRIMP
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Black Zinc Nickel
Shell Size - Insert G-39
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C