AE3225B5402
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE3225B5402
Descripción:
3225 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.600" L x 1.000" W (66.04mm x 25.40mm)
Height (Max) 0.605" (15.37mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-DIP Module
Bandwidth 100MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 3.225GHz Center