AE324ZF30PN
Conesys
Producto No:
AE324ZF30PN
Fabricante:
Conesys
Descripción:
CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Black Zinc Nickel
Shell Size - Insert F-30
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C