Hogar / RF Filters / AE3500B10731
minImg
AE3500B10731
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE3500B10731
Descripción:
3500 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.700" L x 2.250" W (68.58mm x 57.15mm)
Height (Max) 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 1GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 3.5GHz Center