Hogar / RF Filters / AE3750SSH6554
minImg
AE3750SSH6554
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE3750SSH6554
Descripción:
3750 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HIG
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.535" L x 1.102" W (39.00mm x 28.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 15.25GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 3.75GHz (Cutoff)