AE450L9178
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE450L9178
Descripción:
450 MHZ LOW PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.380" L x 1.000" W (60.45mm x 25.40mm)
Height (Max) 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 450MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 450MHz (Cutoff)