AE513L8907
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE513L8907
Descripción:
513 MHZ LOWPASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.250" W (101.60mm x 31.75mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 513MHz (Cutoff)