AE600L7838
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE600L7838
Descripción:
600 MHZ LC LOW PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 0.3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.250" W (101.60mm x 31.75mm)
Height (Max) 0.762" (19.35mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 600MHz (Cutoff)