AE600L9254
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE600L9254
Descripción:
600 MHZ LOW PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 0.750" W (63.50mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.512" (13.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 220MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 600MHz (Cutoff)