AE640B10908
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE640B10908
Descripción:
640 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 0.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 0.750" W (63.50mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 140MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.3dB
Frequency 640MHz Center