AE650L9098
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE650L9098
Descripción:
650 MHZ LC LOWPASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 0.600" W (101.60mm x 15.24mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 650MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 650MHz (Cutoff)