AE70B9056
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE70B9056
Descripción:
70 MHZ BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 70MHz Center