AE713B9135
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE713B9135
Descripción:
713 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1.2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.250" L x 2.500" W (107.95mm x 63.50mm)
Height (Max) 0.737" (18.72mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 18MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 713MHz Center