AE774L24-31PY
Conesys
Producto No:
AE774L24-31PY
Descripción:
CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 13A
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 24-31
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C