AE774W14-19PY
Conesys
Producto No:
AE774W14-19PY
Descripción:
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
En stock : 342
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 14-19
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C