AE788WN2283
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE788WN2283
Descripción:
788 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FILT
Guía del usuario
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.433" L x 3.622" W (265.00mm x 92.00mm)
Height (Max) 1.102" (28.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 30MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 788MHz Center