Hogar / RF Filters / AE8835.60B11376
minImg
AE8835.60B11376
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE8835.60B11376
Descripción:
8835.60 MHZ CAVITY BANDPASS FILT
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.000" W (101.60mm x 25.40mm)
Height (Max) 0.720" (18.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 25MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.05dB
Frequency 8.8356GHz Center