AE897WN2286
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE897WN2286
Descripción:
897 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FILT
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.701" L x 3.209" W (221.00mm x 81.50mm)
Height (Max) 1.102" (28.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 35MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 897MHz Center