Hogar / RF Amplifiers / AFD2-020060-15P
minImg
AFD2-020060-15P
L3 Narda-MITEQ
Producto No:
AFD2-020060-15P
Fabricante:
L3 Narda-MITEQ
Paquete:
Module
Descripción:
IC RF AMP GPS 2GHZ-6GHZ MODULE
Guía del usuario
Current - Supply 160mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFD
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 2GHz ~ 6GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 2GHz ~ 6GHz