Hogar / RF Antennas / AGGBP.SL.25A.07.0060A
minImg
AGGBP.SL.25A.07.0060A
Taoglas Limited
Producto No:
AGGBP.SL.25A.07.0060A
Fabricante:
Taoglas Limited
Descripción:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
En stock : 17
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range -
Applications Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Number of Bands 3
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.339" (8.60mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR -
Series -
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz
Mfr Taoglas Limited
Features Cable - 60mm, LNA, Filter
Return Loss -
Package Tray
Gain 2.44dBi, 1.72dBi, 1.67dBi
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)