ALSR01180R0FE12
Vishay Dale
Producto No:
ALSR01180R0FE12
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 180 OHM 1W 1% AXIAL
En stock : 922
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 1W