ALSR0135R00FE12
Vishay Dale
Producto No:
ALSR0135R00FE12
Descripción:
RES 35 OHM 1W 1% AXIAL
En stock : 155
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 35 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 1W