ALSR032K500FE12
Vishay Dale
Producto No:
ALSR032K500FE12
Descripción:
RES 2.5K OHM 3W 1% AXIAL
En stock : 64
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.5 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 3W