ALSR1012R00FE12
Vishay Dale
Producto No:
ALSR1012R00FE12
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 12 OHM 7W 1% AXIAL
En stock : 32
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 7W