AM0R5-100DC869
Anatech Microwave Company
Producto No:
AM0R5-100DC869
Paquete:
Module
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
0.5-100 MHZ DIRECTIONAL COUPLER
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insertion Loss 0.4dB
Applications General Purpose
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Power - Max 3W
Mfr Anatech Microwave Company
Coupler Type Standard
Frequency 500kHz ~ 100MHz