AM1000B1347
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM1000B1347
Descripción:
1000 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 3.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.472" W (13.00mm x 12.00mm)
Height (Max) 0.217" (5.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 20 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm