AM1230B1153
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM1230B1153
Descripción:
1230 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.472" W (13.00mm x 12.00mm)
Height (Max) 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 130 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.23GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm