AM1842B1400
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM1842B1400
Descripción:
1842.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.339" L x 0.551" W (34.00mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 10-SMD Module
Bandwidth 240 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.8425GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm