AM2050B1117
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM2050B1117
Descripción:
2050 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.598" L x 0.500" W (40.60mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 900 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.05GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm