AM2500B1585
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM2500B1585
Descripción:
2500 MHZ LTE FREQUENCY BAND 7 CE
Guía del usuario
Insertion Loss 1.6dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.720" L x 0.550" W (18.29mm x 13.97mm)
Height (Max) 0.190" (4.83mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 12-SMD Module
Bandwidth 100 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.5GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm