AM2593B1488
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM2593B1488
Descripción:
2593 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 1.8dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.900" L x 0.500" W (22.86mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.202" (5.13mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 194 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.593GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm