AM3430L251
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM3430L251
Descripción:
3430 MHZ LOWPASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.535" L x 1.063" W (39.00mm x 27.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.5dB
Frequency 3.43GHz (Cutoff)