AM3500B1093
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM3500B1093
Descripción:
3.5 GHZ MONOBLOCK CERAMIC BAND P
Guía del usuario
Insertion Loss -1.7dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.402" L x 0.244" W (10.20mm x 6.20mm)
Height (Max) 0.157" (4.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Monoblock, 3 PC Pad
Bandwidth 200 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 3.5GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm