AM4000B1692
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM4000B1692
Descripción:
4000 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 3.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.354" L x 0.551" W (34.40mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.228" (5.80mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 20-SMD Module
Bandwidth 400 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 4GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm