AM4550B1709
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM4550B1709
Descripción:
4550 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.040" L x 0.551" W (26.42mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.217" (5.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 300 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 4.55GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm