AM621CR232
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM621CR232
Descripción:
621 KHZ CRYSTAL FILTER
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Insertion Loss 7dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.730" L x 0.980" W (69.34mm x 24.89mm)
Height (Max) 0.980" (24.89mm)
Product Status Active
Frequency - Center 621 kHz
Series -
Package / Case 4-DIP Module
Bandwidth 62 Hz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Package Box
Impedance 50 Ohms