AM6550B1582
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM6550B1582
Descripción:
6550 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guía del usuario
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.882" L x 0.551" W (22.40mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.195" (4.95mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 14-SMD Module
Bandwidth 300 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 6.55GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm