AM783CR146
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM783CR146
Descripción:
AM CRYSTAL FILTER
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Insertion Loss 7dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.730" L x 0.980" W (69.34mm x 24.89mm)
Height (Max) 0.980" (24.89mm)
Product Status Active
Frequency - Center 783 kHz
Series -
Package / Case 4-DIP Module
Bandwidth 4 kHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 1dB
Package Box
Impedance 1 kOhms