AM9.5CR191
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM9.5CR191
Descripción:
9.5 KHZ CRYSTAL BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Operating Temperature -
Insertion Loss 6.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.250" L x 3.250" W (82.55mm x 82.55mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Frequency - Center 9.5 kHz
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 100 Hz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.5dB
Package Box
Impedance 50 Ohms